top of page

תחומי עיסוק

ידועים בציבור

ידועים בציבור

אני מלווה זוגות ידועים בציבור ופועלת למיצוי מלא של זכויותיהם מכוח היותם מוגדרים ככאלה על פי חוק.

אני מסייעת לזוגות ידועים בציבור המעוניינים להסדיר את מערכת היחסים ביניהם באמצעות הסכם ממון או צוואה, על מנת שיוכלו ליהנות מחלוקת רכוש הוגנת ושוויונית במקרה של פרידה. כמו כן, אני מייצגת את בני הזוג בהליכי פרידה וגירושין, תוך ליווי צמוד וסיוע בהשגת הסדרי מזונות, משמורת ילדים וחלוקת רכוש הוגנת.

בנוסף, אני פועלת למען הכרה בזכויותיהם של בני זוג ידועים בציבור בתחומי הירושה והביטוח הלאומי, בהתאם לפסיקת בתי המשפט והנחיות המוסד לביטוח לאומי. אני רואה חשיבות רבה בליווי אישי, העצמה משפטית ומיצוי מלא של זכויות לאוכלוסייה זו.

דיני משפחה, ירושות ועזבונות

כעורכת דין המתמחה בדיני משפחה, אני מספקת מגוון שירותים משפטיים הקשורים לתחום זה. אחד התחומים המרכזיים שבהם אני עוסקת הוא גירושין - ליווי וייצוג בהליכי גירושין, גישור ויישוב סכסוכים בין בני זוג, עריכת הסכמי גירושין וחלוקת רכוש. כמו כן, אני מייצגת לקוחות בנושאים של מזונות ילדים ובני זוג, אפוטרופסות ומשמורת ילדים, הכרה באבהות, חלוקת רכוש וכתובה.

נוסף על כך, אני מטפלת בענייני ירושה וצוואות, כולל ליווי בהליכי קבלת צו ירושה, הכנת צוואות, ייצוג במחלוקות בין יורשים ועוד. בנוסף, יש לי ניסיון רב בתחום דיני מושבים, בעיקר בהקשר של חלוקת רכוש בין בני זוג במושבים ופסיקה רלוונטית של בית המשפט לענייני משפחה. אני שמה דגש על מתן ייעוץ וליווי צמוד, תוך התחשבות בצרכים ובאינטרסים הייחודיים של כל לקוח.

דיני משפחה, ירושות ועזבונות
אפוטרופוסות וייפויי כח מתמשך

אפוטרופוסות וייפויי כח מתמשך

אני רואה חשיבות עליונה בכיבוד רצונו ואוטונומיית הרצון של הממנה. בעת עריכת ייפוי הכוח המתמשך, אני מקפידה לשמוע בקשב רב את צרכיו ורצונותיו של הלקוח בכל הנוגע להיבטים הכלכליים, הרפואיים, הנפשיים והאישיים של חייו.

אני רואה לנגד עיניי את השאיפה לאפשר לממנה להמשיך ולקבוע את אופי חייו גם במצב שבו יתקשה לקבל החלטות בכוחות עצמו. תוך כדי תהליך ייפוי הכוח, אני מציגה בפני הלקוח את מלוא המידע והחלופות האפשריות, כולל מינוי אפוטרופוס או תומך בקבלת החלטות.

המטרה העליונה היא לאפשר לממנה לשמור על אוטונומיה אישית בתחומי החיים החשובים לו, תוך התחשבות מלאה בצרכיו וערכיו. אני רואה בכך שליחות וזכות גדולה.

גישור

כעורכת דין המתמחה בדיני משפחה, אני רואה חשיבות רבה ביישוב סכסוכים ומחלוקות מחוץ לכותלי בית המשפט. לעתים קרובות, פסיקה שיפוטית בסוגיות מורכבות כגון משמורת ילדים, חלוקת רכוש או מזונות - עלולה שלא לשקף נאמנה את צרכיהם הייחודיים של בני הזוג.

על כן, אני פועלת רבות במישור הגישור והוויתור ההדדי על מנת להגיע לפתרון מוסכם שיהלום את שני הצדדים. במסגרת זאת, אני מקיימת הליך מעמיק עם כל אחד מבני הזוג, על מנת להבין את מכלול צרכיו ורצונותיו באופן הוליסטי. רק לאחר מכן אני מגבשת המלצות לפשרה ופתרון מיטבי.

מטרתי היא ללוות את בני הזוג להסכמה מתוך שיתוף פעולה, ולהימנע ככל האפשר מהכרעה שיפוטית חיצונית שעלולה לפגוע באחד הצדדים. אני רואה בכך שליחות חשובה עבור משפחות במצבי משבר ומעבר.

Image by Kelly Sikkema
ליטגציה

ליטיגציה

כעורכת דין המתמחה בדיני משפחה, אני מספקת ייצוג משפטי ללקוחותיי הן בבית הדין הרבני והן בבית המשפט לענייני משפחה.

בבית הדין הרבני אני מייצגת לקוחות בהליכי גירושין - הגשת תביעת גירושין, ניהול מו"מ והליכים טרום גירושין, וכן בדיוני מזונות, משמורת ילדים, חלוקת רכוש ועוד. אני בקיאה היטב בדיני המשפחה על פי ההלכה היהודית ומסייעת ללקוחותיי לקבל את המענה הראוי בהתאם למסורת היהודית.

בנוסף, אני מייצגת לקוחות גם בבית המשפט לענייני משפחה בהליכים אזרחיים, לרבות תביעות מזונות, משמורת והסדרי ראייה, חלוקת רכוש, צווי הגנה ועוד. אני מכירה היטב את הדין האזרחי בישראל ודרכי ההתדיינות בבית המשפט למשפחה.

הידע והניסיון שלי בשני הערכאות מאפשר לי לתת ללקוחות ייעוץ מיטבי בבחירת הזירה המשפטית המתאימה להם ביותר לניהול הליך הגירושין והסדרת הסוגיות הנלוות אליו. אני רואה חשיבות רבה בשילוב בין המערכות המשפטיות לטובת הלקוח.

הליכי פשיטת רגל

אני מייצגת חייבים מול נושים בהליכי הוצאה לפועל, לרבות התנגדויות לצווי עיקול, בקשות לפטור מעיקול ושחרור נכסים, הסדרי חוב ועוד. כמו כן, אני מייצגת חברות ויחידים בהליכי חדלות פירעון, החל משלב בקשת צו הקפאת הליכים ועד להליכי פירוק או הבראה.

מטרתי היא לסייע ללקוחות להתמודד עם המצב הכלכלי תוך מיצוי זכויותיהם מול הנושים, שמירה על נכסים ככל האפשר וחתירה לפתרונות סבירים והוגנים שיאפשרו המשך תפקוד כלכלי. אני רואה חשיבות רבה במתן ייצוג הולם לאוכלוסיות מוחלשות הנתונות במצוקה כלכלית.

Image by rupixen.com
דיני מקרקעין

מקרקעין

כעורכת דין המתמחה בדיני מקרקעין, אני מלווה לקוחות בעסקאות קנייה, מכירה והחכרה של נדל"ן מסחרי ופרטי.

אני נותנת ייעוץ וליווי משפטי בכל שלבי העסקה, החל משלב המו"מ וניסוח הסכם המכר, דרך רישום הזכויות בלשכת רישום המקרקעין ועד למסירת החזקה בנכס. כמו כן, אני מייצגת לקוחות בהליכי פירוק שיתוף בנכסים משותפים, פינוי שוכרים מנכס מושכר וסכסוכים אחרים הקשורים לעסקאות מקרקעין.

בנוסף, אני מעניקה ללקוחות ייעוץ בנושא המס הכרוך בעסקאות נדל"ן, ומסייעת להם להיערך באופן מיטבי לקראת תשלום היטל השבחה, מס רכישה ומס שבח.

הידע והניסיון שצברתי בתחום זה מאפשרים לי להוביל עסקאות מורכבות תוך שמירה על האינטרסים של הלקוחות ומזעור הסיכונים המשפטיים הכרוכים בהן. אני רואה בכך שליחות חשובה עבורם.

bottom of page